KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15185114

nr 1518 5114

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Signerad, daterad 1918, "Djurgårds staden". Blandteknik, bildmått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 januari 2023
kl 19:36:20

30/1 18:01:13 1      700 kr
30/1 18:34:20 2      Vinnande bud

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin